Uitslag 29er - Gold

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 DEN 2375 Marcus Kirketerp, Sebastian Olsen 11,0 1 5 1 4
2 NZL 2388 Jackson Keon, Tom Fyfe 19,0 6 9 2 2
3 HKG 9 Yan d'Argenlieu, Nathan Bradley 21,0 3 1 16 1
4 GER 2505 Bennet Steffens, Moritz Block 29,0 13 3 4 9
5 GER 2036 Alica Stuhlemmer, Tom Heinrich 31,0 5 6 10 10
6 DEN 2374 Casper Ladefoged, Jakob Precht Jensen 36,0 4 17 12 3
7 ITA 2355 Federico Zampiccoli, Leonardo Chiste 38,0 18 4 8 8
8 GER 2260 Gwendal Thibault Matthieu Lama, Luke Willim 42,0 7 2 6 27
9 NED 21 Cas van Dongen, Robin Becker 53,0 2 40 5 6
10 GER 2093 Paul Pietzcker, Linus von Oppen 53,0 10 16 22 5
11 ITA 2322 Margherita Porro, Billy Vennis-Ozanne 53,0 17 12 7 17
12 GER 1916 Johannes Sattler, Anton Sattler 54,0 21 19 3 11
13 NZL 1874 Sebastian Lardies, Scott McKenzie 58,0 12 15 11 20
14 GER 2171 Paul Farien, Mirco Kloesel 67,0 19 8 15 25
15 NZL 2267 Francesco Kayrouz, Oscar Gunn 68,0 25 13 23 7
16 HKG 2524 Calum Gregor, Russell Aylsworth 68,0 15 10 20 23
17 AUS 2238 Natasha Bryant, Annie Wilmot 69,0 14 7 35 13
18 DEN 2312 Johanne Schmidt, Andrea Schmidt 73,0 9 11 34 19
19 IRL 2362 Harry Durcan, Harry Whitaker 79,0 8 20 25 26
20 ITA 2271 Riccardo Groppi, Stefano Dezulian 79,0 34 14 17 14
21 GER 2167 Leon Severens, Julius Schultheiss 82,0 16 36 18 12
22 GER 1836 Lukas Hesse, Julius Neszvecsko 85,0 11 24 9 bfd
23 GBR 2381 Hamish Taylor, Rory Rose 96,0 20 33 21 22
24 NED 2252 Pim Schep, Ole Nissen 97,0 27 26 13 31
25 NZL 2395 Sam Morgan, Ben Nathan 100,0 33 37 14 16
26 GER 2515 Moritz Ostermaier, Andreas Martin 100,0 35 21 29 15
27 GER 2259 Ingmar Vieregge, Henrik Vieregge 102,0 22 22 26 32
28 ITA 1358 Filippo Amonti, Filippo Massara 104,0 24 23 24 33
29 NZL 2390 Lewis Anderson, Patrick Morgan 107,0 29 18 19 bfd
30 FIN 1215 Sirre Kronloef, Veera Hokka 107,0 30 31 28 18
31 NED 1025 Willemijn Offerman, Manus Offernan 108,0 26 30 31 21
32 ITA 2321 Davide Duchi, Leonardo Bonvicini 118,0 36 25 27 30
33 ESP 2422 Albert Gelpi, Joan Costa 122,0 23 35 36 28
34 GER 2246 Fenja Valentien, Emma Frederking 122,0 32 28 33 29
35 ESP 81 Tania Bonilla, Nuria Miro 125,0 37 34 30 24
36 FIN 2032 Elias Odrischinsky, Oliver Silen 131,0 28 27 39 37
37 GER 2181 Laurenz Kahl, Hugo Hilmers 139,0 39 32 32 36
38 NED 2324 Bo van Wendel de Joode, Iris van Gerrevink 143,0 31 38 40 34
39 NED 1380 Thomas Snoek, Tijmen Beemster 144,0 40 29 37 38
40 NED 1518 Femke van den Berg, Ties Verploegh 150,0 38 39 38 35
 


Uitslag 29er - Silver

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 NZL 702 Greta Stewart, Kate Stewart 60,0 56 1 1 2
2 GER 2394 Anne Huebner, Olivia Hobbs 62,0 45 2 2 13
3 GER 588 Moritz Matt, Justus Mickausch 63,0 42 9 7 5
4 FIN 2031 Robin Berner, Markus Ihamuotila 68,0 50 8 3 7
5 ITA 2226 Michelle Waink, Lorenza Gadotti 69,0 41 13 6 9
6 CZE 2284 Simon Maracek, Jan Svoboda 76,0 44 6 23 3
7 NZL 2393 Emma French, Safron Nixon 78,0 57 3 17 1
8 NED 2349 Lars Postma, Elise de Ruyter 82,0 69 4 5 4
9 ITA 1738 Veronica Hoffer, Sofia Leoni 83,0 43 18 11 11
10 GER 2169 Constantin Gersing, Louis Adolph 88,0 46 14 18 10
11 GER 1893 Josina Matthiessen, Luise Schott 98,0 60 16 10 12
12 CZE 2279 Vaclav Brabec, Martin Vacha 105,0 54 5 bfd 6
13 AUS 2096 Holly Hunt, Sarah Hales 112,0 47 17 dsq 8
14 NED 1706 Laurien Waller, Roos van Lookeren Campagne 113,0 63 12 20 18
15 GER 1862 Lena Siemann, Ann-Zoe Riethmeister 114,0 59 11 4 bfd
16 HKG 2412 Harriette Edmonds, Freya Darnton 114,0 53 27 12 22
17 ITA 894 Tommaso Ciaglia, Nicola Torchio 115,0 55 7 13 dnf
18 GER 2006 Florian Steuerer, Moritz Fiebig 119,0 62 15 21 21
19 NED 2178 Huug Wilschut, Victor Schonk 120,0 67 19 8 26
20 ITA 1245 Vittoria Santi, Anna Marzollo 120,0 65 26 15 14
21 NED 1617 Manon van Dijk, Svea Karsenbarg 122,0 61 21 24 16
22 GER 1729 Johanna Larsen, Lena Sophie Becker 126,0 51 20 bfd 15
23 GER 2256 Moritz Buck, Luca Schneider 128,0 64 10 14 bfd
24 ITA 2089 Martina Capuccini Cozzaglio, Giacomo Alberto Comini 131,0 58 24 9 dns
25 AUS 2094 Kaiella Taylor, Laura Carmichael 134,0 70 25 16 23
26 HKG 2314 Malo Kennish, Anatole Martin 136,0 48 32 27 29
27 NED 1240 Tess Wilschut, Lili van Wegen 138,0 52 22 bfd 24
28 GER 1835 Laila Moebius, Emelie Hesse 139,0 72 28 19 20
29 ITA 1796 Luciano Andreoli, Elia Fantoni 142,0 66 29 28 19
30 GER 1282 Marie Adolph, Christian Hotzen 144,0 74 31 22 17
31 NED 622 Vincent Otten, Merel de Weerdt 152,0 49 23 bfd dns
32 AUS 2095 Farrah Corrigan, Sophie Townes 155,0 75 30 25 25
33 HKG 2245 Justin Young, Chris Hatterer 164,0 76 34 26 28
34 GER 2091 Moritz Wackerle, Lea Voigt 164,0 73 35 29 27
35 GER 1384 Louisa Mueller, Celina Mueller 175,0 68 36 31 dns
36 GER 915 Zeno Heilmann, Ludwig Hamann 176,0 78 38 30 30
37 HKG 2244 Taylor Young, Dylan Richards 184,0 71 33 32 dnf
38 GER 1578 Till Kremonke, Pauline Braune 196,0 79 37 dnf dnf
39 NZL 2389 Crystal Sun, Zelda Ladefoged 196,0 77 39 dns dns
 
 RDG-uitslagen zijn als volgt:
  HKG 2244 Taylor Young, Dylan Richards race 3: 44 punten
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.097
Copyright 1986 - 2016, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl