Uitslag 29er

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 DEN 2375 Marcus Kirketerp, Sebastian Olsen 10,0 4 1 (18) 2 3
2 NED 21 Cas van Dongen, Robin Becker 11,0 2 7 1 (21) 1
3 HKG 9 Yan d'Argenlieu, Nathan Bradley 13,0 1 4 6 (23) 2
4 DEN 2374 Casper Ladefoged, Jakob Precht Jensen 14,0 1 3 1 (11) 9
5 GER 2036 Alica Stuhlemmer, Tom Heinrich 16,0 3 1 7 (12) 5
6 NZL 2388 Jackson Keon, Tom Fyfe 17,0 2 2 6 (24) 7
7 GER 2260 Gwendal Thibault Matthieu Lama, Luke Willim 22,0 5 5 (13) 6 6
8 IRL 2362 Harry Durcan, Harry Whitaker 23,0 12 8 (19) 2 1
9 DEN 2312 Johanne Schmidt, Andrea Schmidt 24,0 6 (dnf) 3 8 7
10 GER 2093 Paul Pietzcker, Linus von Oppen 26,0 8 7 2 (11) 9
11 GER 1836 Lukas Hesse, Julius Neszvecsko 26,0 4 4 5 (26) 13
12 NZL 1874 Sebastian Lardies, Scott McKenzie 27,0 (ocs) 6 4 7 10
13 GER 2505 Bennet Steffens, Moritz Block 29,0 3 13 (28) 1 12
14 AUS 2238 Natasha Bryant, Annie Wilmot 30,0 (12) 9 8 8 5
15 HKG 2524 Calum Gregor, Russell Aylsworth 31,0 9 10 (13) 1 11
16 GER 2167 Leon Severens, Julius Schultheiss 33,0 5 2 9 (28) 17
17 ITA 2322 Margherita Porro, Billy Vennis-Ozanne 33,0 11 (12) 9 9 4
18 ITA 2355 Federico Zampiccoli, Leonardo Chiste 36,0 7 3 (26) 6 20
19 GER 2171 Paul Farien, Mirco Kloesel 36,0 6 6 12 (dnf) 12
20 GBR 2381 Hamish Taylor, Rory Rose 37,0 (16) 8 11 4 14
21 GER 1916 Johannes Sattler, Anton Sattler 40,0 7 5 25 (27) 3
22 GER 2259 Ingmar Vieregge, Henrik Vieregge 40,0 14 (19) 7 5 14
23 ESP 2422 Albert Gelpi, Joan Costa 41,0 (30) 17 5 13 6
24 ITA 1358 Filippo Amonti, Filippo Massara 42,0 10 9 11 12 (25)
25 NZL 2267 Francesco Kayrouz, Oscar Gunn 44,0 10 (22) 14 18 2
26 NED 1025 Willemijn Offerman, Manus Offernan 44,0 (23) 16 3 14 11
27 NED 2252 Pim Schep, Ole Nissen 46,0 9 10 17 (31) 10
28 FIN 2032 Elias Odrischinsky, Oliver Silen 49,0 21 (24) 15 5 8
29 NZL 2390 Lewis Anderson, Patrick Morgan 53,0 17 15 4 (18) 17
30 FIN 1215 Sirre Kronloef, Veera Hokka 55,0 11 18 (20) 7 19
31 NED 2324 Bo van Wendel de Joode, Iris van Gerrevink 55,0 (18) 17 10 10 18
32 GER 2246 Fenja Valentien, Emma Frederking 56,0 19 13 (29) 20 4
33 NZL 2395 Sam Morgan, Ben Nathan 56,0 15 12 21 (31) 8
34 ITA 2271 Riccardo Groppi, Stefano Dezulian 58,0 13 15 15 (16) 15
35 GER 2515 Moritz Ostermaier, Andreas Martin 61,0 (28) 11 12 15 23
36 ITA 2321 Davide Duchi, Leonardo Bonvicini 68,0 8 (dns) 30 4 26
37 ESP 81 Tania Bonilla, Nuria Miro 68,0 16 25 17 10 (dns)
38 NED 1518 Femke van den Berg, Ties Verploegh 73,0 19 (23) 19 20 15
39 GER 2181 Laurenz Kahl, Hugo Hilmers 76,0 22 11 (37) 15 28
40 NED 1380 Thomas Snoek, Tijmen Beemster 76,0 13 20 24 (33) 19
41 ITA 2226 Michelle Waink, Lorenza Gadotti 77,0 (27) 16 22 19 20
42 GER 588 Moritz Matt, Justus Mickausch 77,0 21 19 21 16 (24)
43 ITA 1738 Veronica Hoffer, Sofia Leoni 78,0 15 14 (27) 24 25
44 CZE 2284 Simon Maracek, Jan Svoboda 81,0 17 22 25 17 (34)
45 GER 2394 Anne Huebner, Olivia Hobbs 82,0 22 14 (33) 30 16
46 GER 2169 Constantin Gersing, Louis Adolph 82,0 20 21 (32) 19 22
47 AUS 2096 Holly Hunt, Sarah Hales 84,0 27 26 28 3 (36)
48 HKG 2314 Malo Kennish, Anatole Martin 85,0 26 (dnf) 20 3 36
49 NED 622 Vincent Otten, Merel de Weerdt 85,0 25 (dnf) 8 25 27
50 FIN 2031 Robin Berner, Markus Ihamuotila 85,0 26 (dns) 16 9 34
51 GER 1729 Johanna Larsen, Lena Sophie Becker 86,0 (dnf) dnf 2 22 21
52 NED 1240 Tess Wilschut, Lili van Wegen 87,0 14 (dnf) 32 25 16
53 HKG 2412 Harriette Edmonds, Freya Darnton 90,0 (ret) dns 10 17 22
54 CZE 2279 Vaclav Brabec, Martin Vacha 92,6 dnf dns 23 (29) 21
55 ITA 894 Tommaso Ciaglia, Nicola Torchio 94,0 25 18 23 (32) 28
56 NZL 702 Greta Stewart, Kate Stewart 96,0 (dns) ocs 18 13 24
57 NZL 2393 Emma French, Safron Nixon 96,0 18 (dnf) 37 23 18
58 ITA 2089 Martina Capuccini Cozzaglio, Giacomo Alberto Comini 97,0 24 20 30 (dnf) 23
59 GER 1862 Lena Siemann, Ann-Zoe Riethmeister 99,0 (dns) dns 31 14 13
60 GER 1893 Josina Matthiessen, Luise Schott 99,0 29 (dnf) 16 22 32
61 NED 1617 Manon van Dijk, Svea Karsenbarg 99,0 23 23 26 (29) 27
62 GER 2006 Florian Steuerer, Moritz Fiebig 100,0 33 (dnf) 14 27 26
63 NED 1706 Laurien Waller, Roos van Lookeren Campagne 104,0 20 21 31 (34) 32
64 GER 2256 Moritz Buck, Luca Schneider 109,0 24 25 (34) 30 30
65 ITA 1245 Vittoria Santi, Anna Marzollo 118,0 28 (dns) 29 28 33
66 ITA 1796 Luciano Andreoli, Elia Fantoni 121,0 (dsq) 24 34 34 29
67 NED 2178 Huug Wilschut, Victor Schonk 128,0 34 27 (36) 36 31
68 GER 1384 Louisa Mueller, Celina Mueller 131,0 (dns) dns 22 33 35
69 NED 2349 Lars Postma, Elise de Ruyter 132,0 (dns) dnf 35 26 30
70 AUS 2094 Kaiella Taylor, Laura Carmichael 134,0 (dnf) dnf 24 32 37
71 HKG 2244 Taylor Young, Dylan Richards 135,0 (dnf) dns 38 21 35
72 GER 1835 Laila Moebius, Emelie Hesse 137,0 (dnc) dns 27 36 33
73 GER 2091 Moritz Wackerle, Lea Voigt 137,0 35 (dns) 36 35 31
74 GER 1282 Marie Adolph, Christian Hotzen 138,0 31 (dnf) 33 37 37
75 AUS 2095 Farrah Corrigan, Sophie Townes 143,0 (dns) dns 35 38 29
76 HKG 2245 Justin Young, Chris Hatterer 152,0 29 (dns) dns dns dns
77 NZL 2389 Crystal Sun, Zelda Ladefoged 155,0 32 (dns) dns dns dns
78 GER 915 Zeno Heilmann, Ludwig Hamann 155,0 (dns) dns dnf 35 38
79 GER 1578 Till Kremonke, Pauline Braune 159,0 (dns) dns dns 39 38
 
 RDG-uitslagen zijn als volgt:
  CZE 2279 Vaclav Brabec, Martin Vacha race 1: 24.3 punten
  CZE 2279 Vaclav Brabec, Martin Vacha race 2: 24.3 punten
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.097
Copyright 1986 - 2016, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl